Партнер: Банк Кипра

Банк Кипра Банк Кипра

ПАТ «БАНК КІПРУ» – це універсальний банк, що надає класичні банківські та інші фінансові послуги фізичним особам, малому, середньому та корпоративному бізнесу і входить до провідної фінансової установи Кіпру - Bank of Cyprus Group, заснованої у 1899 році.

Пріоритетом розвитку Банку в Україні є фінансування українських підприємств та фізичних осіб шляхом пропозиції широкого спектру кредитних та депозитних продуктів, доступних великому колу споживачів та підприємств України.

Група, до якої входить Банк Кіпру, пропонує фінансові продукти та послуги, серед яких лізинг, факторинг, банківські та брокерські послуги, управління фондами, інвестиційний банкінг, загальне страхування та страхування життя у 7 країнах світу. Банківські послуги надають понад 500 відділень Bank of Cyprus на Кіпрі, в Греції, Великобританії, Румунії, Росії, Україні та на Нормандських островах.

Мережа Банку Кіпру в України нараховує 44 відділення в 14 областях.

Як невід’ємна частина шанованої у світі фінансової групи Банк Кіпру в Україні підтримує репутацію материнської структури, надаючи якісні послуги і виступаючи надійним та стабільним партнером для українських клієнтів.

Контакты :
Адрес: ул. Красноармейская, 100
Телефоны: (067) 548-73-99, (067) 506-45-69
Сайтwww.bankofcyprus.com.ua

 

Совместные акции:


Всего купили: 61
10 грн.
скидка
95%

Скидка от 95% на оплату аренды индивидуальных депозитных сейфов в Банке Кипра

Акции по категориям:
Партнёры Как это работает? Контакты FAQ Оферта Для бизнеса Новости партнеров